pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 5 listopada 2021
  • 9 listopada 2021
  • wyświetleń: 33014

"Spacer dla Izy". W milczeniu przeszli ulicami PszczynyW sobotnie popołudnie ulicami Pszczyny przeszedł spacer ku pamięci Izabeli. Szacujemy, że w ramach wydarzenia ulicami naszego miasta mogło przejść ponad 1000 osób. Zobaczcie foto- i wideorelację.

- Śmierć Izy złamała nasze serca. Wiele z nas znało ją osobiście. Była odważną, pełną życia i pasji, a jednocześnie skromną i uczynną osobą. Nie możemy się otrząsnąć. Nie możemy zwrócić jej życia. Nie możemy pomóc jej Rodzinie. Możemy po prostu spotkać się i wspólnie, upamiętniając ją, zostawić jej światełko... - tak organizatorzy wydarzenia zachęcali do wzięcia udziału w "Spacerze dla Izy".

Spacer ku pamięci Izabeli w Pszczynie - 06.11.2021 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl


Okazało się, że na zaproszenie odpowiedziało wiele osób. Nie tylko z Pszczyny, ale i okolicznych miejscowości. Szacujemy, że w spacerze mogło wziąć ponad 1000 osób.

Podobne wydarzenia organizowane są w ten weekend w wielu polskich miastach. Największa demonstracja odbyła się w Warszawie.

Loading...


Zapis transmisji na żywo z wydarzenia w Pszczynie:

Loading...

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmierć ciężarnej w szpitalu w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmierć ciężarnej w szpitalu w Pszczynie" podaj

Facebook