pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 13 listopada 2021
  • 17 listopada 2021
  • wyświetleń: 14048

Dlaczego jest tak drogo i inne pytania o węgiel

Wszystko drożeje, a więc i ceny węgla poszybowały w górę. Jeszcze w lipcu i sierpniu kształtowały się na dotychczasowym poziomie. Tymczasem w tej chwili mamy skok prawie o 50%. Czy obecne ceny za węgiel utrzymają się i jak długo? A może węgiel będzie za niedługo jeszcze droższy? Poza tym, jaki węgiel najlepiej się sprzedaje? O tych i innych kwestiach dotyczących czarnego złota rozmawialiśmy z ekspertką w składzie opału w Czarkowie.

Każdy, kto na sezon grzewczy zaopatruje się w węgiel, został pewnie niemile zaskoczony jego tegorocznymi cenami. Skąd taka podwyżka? O tym, co kształtuje cenę węgla na rynku lokalnym i ogólnoświatowym rozmawialiśmy z Weroniką Chudek, która prowadzi skład opału "Grzeje mnie to" w Czarkowie. Czy obecne ceny pójdą jeszcze w górę? A w związku z tym, czy opłaca się ogrzewać dom węglem? Jaka przyszłość czeka branżę węglową?

ab, Ela / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Duży smog w małym mieście

W cyklu pszczyna.tv pt. "Duży smog w małym mieście" chcemy w przystępny sposób przybliżyć problemy Pszczyny i pszczynian związane ze smogiem. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Duży smog w małym mieście" podaj

Facebook