pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 24 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1837

Wesołych Świąt! Życzenia starosty i przewodniczącego Rady Powiatu

Artykuł sponsorowany:

Niech święta Bożego Narodzenia pachną choinką, niech wypełni je dźwięk kolęd i zapach tradycyjnych potraw. Starosta Barbara Bandoła i przewodniczący Rady Powiatu Paweł Sadza życzą mieszkańcom powiatu pszczyńskiego i czytelnikom portalu Pless.pl dużo zdrowia, otwartych serc i bliskości kochanych osób.

Loading...


Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym stajemy się bardziej serdeczni i przyjaźni. To czas, który spędzamy wspólnie z rodziną, z osobami najbliższymi naszym sercom.

Niech te święta pachną choinką, niech wypełni je dźwięk kolęd i zapach tradycyjnych potraw. Drodzy Mieszkańcy, życzymy Wam dużo zdrowia, radości, otwartych serc. A przede wszystkim, byście cieszyli się bliskością kochanych osób.

Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny. Dlatego pamiętajmy o tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

W nowym roku życzymy Wam dużo nadziei i wiary w lepsze jutro. Niech 2022 rok spełni marzenia, upływając w zdrowiu, wzajemnym zrozumieniu i dalszym budowaniu naszej lokalnej wspólnoty.

Wesołych, pełnych wiary i nadziei świąt Bożego Narodzenia oraz samych dobrych dni w 2022 roku.

Starosta Pszczyński Barbara Bandoła
Przewodniczący Rady Powiatu Paweł Sadza


Wesołych Świąt! Życzenia starosty i przewodniczącego Rady Powiatu
fot. Powiat


Do życzeń z kolędą "Do szopy hej pasterze" dołączył chór Per Spasso działający przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej z dyrygentką, Katarzyną Machnik.

Facebook