pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 2 lutego 2022
  • 3 lutego 2022
  • wyświetleń: 5782

Przejeżdżają przez pas do skrętu, by nie stać w korku

Na skrzyżowaniu ulicy Męczenników Oświęcimskich z ulicą Broniewskiego dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Kierowcy wykonują ryzykowne manewry. Chcąc wyminąć korek, ignorują oznakowanie poziome. Zwrócił na to uwagę nasz czytelnik, pan Krzysztof, który do swojego apelu dołączył nagranie wideo z rejestratora samochodowego.

- Piszę, ponieważ irytuje mnie zachowanie kierowców na skrzyżowaniu obok Kauflandu. To skrajnie niebezpieczny manewr, który notorycznie powtarza się w tym miejscu. Dodam też, że zarówno ja, jak i kierowcy przede mną też jechali w lewo w kierunku Tychów. Stop cwaniactwu na drogach! - napisał czytelnik.

Na załączonym nagraniu widać, jak jeden z kierowców, chcąc skrócić sobie oczekiwanie, wjeżdża na przeciwległy pas ruchu przeznaczony do skrętu w ulicę Broniewskiego (w stronę Kauflandu). Zaraz potem kierowca ciężarówki również przejeżdża pod prąd tym samym pasem, by ominąć kolejkę samochodów oczekujących przed sygnalizacją świetlną.

Apelujemy o rozwagę na drodze!

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook