pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 22 lutego 2022
  • wyświetleń: 2048

Ruszył "Klub 100" dla młodych pszczyńskich siatkarek

Zależy ci na wspieraniu młodych talentów? Chcesz mieć udział w poprawianiu warunków do rozwijania pasji dzieci i młodzieży? Zostań członkiem "Klubu 100" UKS Centrum przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

UKS Centrum to szkółka siatkówki, w której dziewczęta w wieku od 8 lat do zakończenia edukacji w szkole ponadpodstawowej szlifują swoje siatkarskie pasje. Aktualnie w klubie trenuje 80 zawodniczek. Szkółka działa przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie już od 10 lat. Z klubem współpracuje sześciu trenerów. Zespoły UKS Centrum przy POSiR Pszczyna uczestniczą w rozgrywkach ligowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach oraz innych rozgrywkach towarzyskich na terenie Polski i za granicą. Klub jest również organizatorem letnich obozów siatkarskich.

Klub 100


Jednym z pierwszych członków klubu został Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński, który nie ma wątpliwości, że wspieranie sportu zawsze się opłaca.

Kto może zostać członkiem "Klubu 100"?"Klub 100" skierowany jest do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, zainteresowanych wsparciem organizacyjnym i finansowym działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Centrum" Pszczyna, który działa przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Uczestnictwo w "Klubie 100" to dobrowolna i świadoma chęć pomocy i wsparcia w celu rozwoju podopiecznych UKS Centrum. Uzyskane w ramach wpłat członków "Klubu 100" środki finansowe przeznaczone będą w całości na działalność Uczniowskiego Klubu sportowego "Centrum" Pszczyna - w szczególności na pokrycie kosztów, które nie są opłacane z dotacji uzyskanych ze środków publicznych (np. opieka fizjoterapeutyczna zawodniczek, ubezpieczenie zawodniczek, podnoszenie kwalifikacji trenerskich czy materiały poligraficzne).

Jak przystąpić do "Klubu 100"?Warunkiem przystąpienia do "Klubu 100" jest wypełnienie deklaracji, w której członkowie określają wysokość comiesięcznej darowizny. Wpłaty kierowane są bezpośrednio na konto klubowe (53 2030 0045 1110 0000 0243 3560). Członkowie "Klubu 100" otrzymają dedykowany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie. Imię i nazwisko wraz ze zdjęciem może zostać - na życzenie - opublikowane w mediach społecznościowych. Członkowie "Klubu 100" mają prawo posługiwać się logo oraz tytułem członka "Klubu 100" we własnych działaniach promocyjnych. W przypadku comiesięcznych wpłat w kwocie co najmniej 100 zł przez okres sześciu miesięcy, członek "Klubu 100" otrzyma unikatowy gadżet klubowy.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do "Klubu 100" mogą skontaktować się bezpośrednio z członkami zarządu lub przesłać e-mail na adres centrum@posir.pszczyna.pl

Pliki do pobrania:
Deklaracja przystąpienia do Klubu 100
Klub 100 UKS Centrum Pszczyna - regulamin

Klub100UKS

ar
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Facebook