pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 13 marca 2022
  • wyświetleń: 1649

[WIDEO] Drugi singiel sskjegg - ostatni przed wydaniem płyty

Przedstawiamy najnowszy i jednocześnie ostatni przed wydaniem płyty singiel - "odżyję". Swoją oficjalną premierę utwór miał w piątek, 11 marca wraz z mocnym teledyskiem.- "odżyję" to singiel absolutnie przełomowy dla zespołu sskjegg. Jego niezwykle intensywny wydźwięk w połączeniu z bardzo dosadnym tekstem daje mieszankę wybuchową. Utwór opowiada o ucieczce - od relacji, od sytuacji czy od wszystkiego innego, czego zdecydowanie mamy już dość. Tekst traktuje również o walce, o próbach wyleczenia się i wyrwania ze stanu uśpienia. Piosenka ma niezwykle mocny przekaz i pokazuje zespół w zupełnie nowych barwach - mówi wokalistka Sabina Broda.

sskjegg to wyjątkowe brzmienie muzyczne, w którym nie brakuje jazzowych odniesień i oryginalnego podejścia do muzyki popularnej. Analogowe brzmienia rodem z lat 80 w połączeniu z oddechem nowoczesności to kolejne dwa określenia doskonale wpisujące się w gatunek, który tworzy duet. Za enigmatycznym zlepkiem liter kryją się Sabina Broda oraz Korneliusz Flisiak.

sskjegg to jednak przede wszystkim dźwięki, emocje i magia. Zespół ubiera historie w słowa i melodię. Ich muzyka to spora dawka elektroniki z delikatnym wokalem, a wszystko to okraszone dosadnym tekstem, który wwierca się w głowy słuchaczy. W czerwcu 2020 roku światło dzienne ujrzała płyta ,,(m)ała". W lipcu 2020 singiel sskjegg "Toń" ukazał się pod szyldem projektu My Name Is New wytwórni KAYAX.

Kolejne single - ,,Dotknij", ,,Kołysz" czy ,,refugium" odnoszą duże sukcesy i spotykają się z ciepłym odbiorem słuchaczy.

Płyta zespołu ukaże się już 25 marca.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook