pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 4 marca 2022
  • 5 marca 2022
  • wyświetleń: 5441

[WIDEO] Witalij z Ukrainy z rodziną organizuje pomoc dla rodaków

Mieszkający od dłuższego czasu w Pszczynie Witalij razem z rodziną organizuje pomoc dla swoich przyjaciół na Ukrainie. W piątek, 4 marca transport darów wyjechał do Lwowa. Przedstawiamy film udostępniony przez Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców.

Loading...


W powyższym materiale wideo w emocjonalnej rozmowie, Witalij razem z tatą, opowiedzieli, jak wygląda sytuacja na miejscu oraz jakiej pomocy uchodźcy oraz mężczyźni ukraińscy broniący kraju, potrzebują najbardziej.

- Sytuacja u naszych sąsiadów zmienia się z dnia a dzień, a nawet z godziny na godzinę. Coraz więcej osób dociera do Pszczyny i potrzebuje naszego wsparcia. Jednocześnie na Ukrainie to wsparcie jest coraz bardziej potrzebne. W piątek (04.03) zapakowaliśmy kolejny transport produktów do Lwowa - mówią przedstawiciele Pszczyńskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

- W imieniu wszystkich potrzebujących bardzo dziękujemy wam za podarowane produkty. Dzisiaj potrzeby są inne niż te, o których myśleliśmy niedawno. Spotkania z naocznymi świadkami tego historycznego dramatu uświadamiają nam, jak ważna jest pomoc i dobra współpraca - dodają.

Przypominamy, że od poniedziałku, 7 marca pszczyńscy przedsiębiorcy w trzech punktach na terenie Pszczyny i Brzeźc będą prowadzić kolejną zbiórkę potrzebnych artykułów - tym razem dla mężczyzn walczących w Buczy - mieście partnerskim Pszczyny oraz dla rodzin ukraińskich, które zostały ulokowane na terenie gminy Pszczyna. Więcej informacji w artykule: Zbiórka dla mężczyzn w Buczy i rodzin ukraińskich w naszej gminie.

Wideo: Raku Film / Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców.

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Facebook