pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 8 marca 2022
  • 13 marca 2022
  • wyświetleń: 5198

[WIDEO, FOTO] Za nami Szantymeni Ukrainie w PCKul

Wczoraj na scenie Pszczyńskiego Centrum Kultury pojawiły się zespoły szantowe: Banana Boat, Aquamarina, Sąsiedzi, Brasy, North Cape oraz Paweł Delikat z zespołu Klang. Wszystko to dla uchodźców z Ukrainy!

Koncert "Szantymeni Ukrainie" - w PCKul w Pszczynie - 12.03.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


- Z potrzeby serca i ducha, śladem naszych przyjaciół ze sceny szantowej zrodziła się myśl, że robiąc to, co potrafimy najlepiej, możemy pomóc tym, których życie diametralnie się zmieniło - niestety, bez ich wpływu - mówili muzycy przed sobotnim wydarzeniem.

- Śląscy Szantymeni i nie tylko natychmiast odpowiedzieli na nasze zaproszenie i takim oto sposobem chcemy Państwa zaprosić na koncert otwarty, podczas którego zbierane będą środki, które zostaną przekazane potrzebującym obywatelom Ukrainy, którzy uciekli przed wojną do naszego kraju - zachęcali do wzięcia udziału.Wczoraj na scenie Pszczyńskiego Centrum Kultury wystąpili Banana Boat, Sąsiedzi, Aquamarina, Brasy, Paweł Delikat z zespołu Klang oraz North Cape. Osoby, które nie mogły być w sobotę w PCKul nadal mogą wspierać koncert! Wystarczy wpłacić dowolną kwotę do specjalnej skarbonki, z której całkowity dochód zostanie przekazany na dużą zrzutkę #razemdlaukrainy!

Link: https://zrzutka.pl/razemdlaukrainy/s/ve0uwn

ar, mp / pless.pl

źródło: PCKul

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Facebook