pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 31 marca 2022
  • 4 maja 2022
  • wyświetleń: 56908

[WIDEO, FOTO] Za nami Motoserce. Udało się zebrać 428 litrów krwi!

Po długiej przerwie powróciła koncertowa odsłona akcji Motoserce! W sobotę, 30 kwietnia na pszczyńskiej starówce zaprezentowali się motocykliści, nie zabrakło także tradycyjnej parady oraz koncertów.Gościem specjalnym tegorocznej edycji akcji Motoserce był zespół Dżem. Ponadto na pszczyńskim Rynku odbywały się przesłuchania zespołów w ramach festiwalu "Żubrowisko", odbył się również pokaz zumby i wspólny taniec. Nie zabrakło placu zabaw dla dzieci w parku pszczyńskim, symulatorów jazdy, dobrego jedzenia, słodkości, zimnych i ciepłych napojów.MOTOSERCE 2022 Pszczyna - wyjazd na paradę - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


MOTOSERCE 2022 Pszczyna - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


MOTOSERCE 2022 Pszczyna - powrót z parady - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


I, co najważniejsze, była możliwość oddania krwi w mobilnych ambulansach - w sumie podczas zbiórki tego życiodajnego płynu prowadzonej w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Bednorza w Pszczynie - trwała od 4 kwietnia - oraz na pszczyńskim Rynku udało się zebrać 428 litrów krwi! Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi, to samodzielny i absolutny rekord zbiorki w Polsce w całej historii Motoserca.

MOTOSERCE 2022 Pszczyna - koncert gwiazdy zespołu DŻEM - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Robienie dobrych spraw to tendencja, którą warto rozpowszechniać w małych miastach. Zamieszczając zdjęcia i raporty na stronach internetowych, dajemy innym ludziom możliwość zapoznania się z ciekawymi inicjatywami naszego miasta. Poszerzamy dobre tradycje w całej Polsce! Dowiedz się, jak pisać o wydarzeniach twojego miasta na stronie https://spoleczenstwoinformacyjne.pl/.

ar, mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook