pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 31 marca 2022
  • 4 maja 2022
  • wyświetleń: 54934

Za nami Motoserce. Udało się zebrać 428 litrów krwi!Po długiej przerwie powróciła koncertowa odsłona akcji Motoserce! W sobotę, 30 kwietnia na pszczyńskiej starówce zaprezentowali się motocykliści, nie zabrakło także tradycyjnej parady oraz koncertów.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji akcji Motoserce był zespół Dżem. Ponadto na pszczyńskim Rynku odbywały się przesłuchania zespołów w ramach festiwalu "Żubrowisko", odbył się również pokaz zumby i wspólny taniec. Nie zabrakło placu zabaw dla dzieci w parku pszczyńskim, symulatorów jazdy, dobrego jedzenia, słodkości, zimnych i ciepłych napojów.

MOTOSERCE 2022 Pszczyna - wyjazd na paradę - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


MOTOSERCE 2022 Pszczyna - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


MOTOSERCE 2022 Pszczyna - powrót z parady - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


I, co najważniejsze, była możliwość oddania krwi w mobilnych ambulansach - w sumie podczas zbiórki tego życiodajnego płynu prowadzonej w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Bednorza w Pszczynie - trwała od 4 kwietnia - oraz na pszczyńskim Rynku udało się zebrać 428 litrów krwi! Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi, to samodzielny i absolutny rekord zbiorki w Polsce w całej historii Motoserca.

MOTOSERCE 2022 Pszczyna - koncert gwiazdy zespołu DŻEM - 30.04.2022 · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Robienie dobrych spraw to tendencja, którą warto rozpowszechniać w małych miastach. Zamieszczając zdjęcia i raporty na stronach internetowych, dajemy innym ludziom możliwość zapoznania się z ciekawymi inicjatywami naszego miasta. Poszerzamy dobre tradycje w całej Polsce! Dowiedz się, jak pisać o wydarzeniach twojego miasta na stronie https://spoleczenstwoinformacyjne.pl/.

ar, mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook