pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 30 kwietnia 2022
  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 11586

Mieszkać w Pszczynie - droga sprawa. Mit czy fakt?

Pszczyna jest droga, nie tylko naszym sercom. Tak twierdzi wielu mieszkańców. Od lat narzekamy na ceny nieruchomości, gruntów i najmu, upierając się przy tym, że jest u nas pod tym względem drożej niż gdzie indziej. Tymczasem ekspert orzeka, że to nieprawda. Niewątpliwie rynek nieruchomości w Pszczynie to ciekawe zagadnienie, na które warto spojrzeć także przez pryzmat rosnących cen materiałów budowlanych czy napływu uchodźców.

Ceny wszystkiego od miesięcy sukcesywnie idą w górę, co odbija się również na rynku nieruchomości, pierwotnym, jak i wtórnym. Ale pszczynianie już od lat twierdzą, że w naszym mieście ceny są wyższe.

W rozmowie ze Zbigniewem Czebotorowiczem, specjalistą rynku nieruchomości, poruszyliśmy i ten wątek. Co ciekawe, ekspert podważył tę obiegową opinię, przekonując, że w Pszczynie mieszka się taniej niż chociażby w Tychach czy Bielsku-Białej. Z materiału dowiecie się także, co kształtuje ceny nieruchomości i rynek najmu w Pszczynie oraz czy w naszym mieście jest wystarczająco dużo mieszkań jak na potrzeby samych pszczynian, jak i uchodźców z Ukrainy. Zapraszamy do oglądania!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nieruchomości w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj

Facebook