pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 15 lipca 2022
  • 11 października 2022
  • wyświetleń: 30795

[WIDEO, ZDJĘCIA] Lotanie po ćmoku, czyli Nocny Bieg po Pszczynie

W sobotę, 8 października odbył się kolejny Nocny Bieg po Pszczynie. Wspólnie z biegaczami wystartowali zawodnicy Nordic Walking. Inicjatywa od lat wspiera działalność pszczyńskiego hospicjum św. Ojca Pio, w tym budowę kompleksu hospicyjno-opiekuńczego pn. Dom Ojca Pio.W programie imprezy znalazł się bieg na 6.7 km oraz marsz Nordic Walking, również na dystansie 6.7 km. Warunkiem startu było zgłoszenie się zawodnika/zawodniczki i wykupienie cegiełki na działalność hospicjum, w tym budowę kompleksu hospicyjno-opiekuńczego pn. Dom Ojca Pio.

Lotanie po ćmoku, czyli nocny bieg po Pszczynie! - 08.10.2022 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl


Lotanie po ćmoku, czyli nocny bieg po Pszczynie! - meta na Pszczyńskim rynku cz 1. - 08.10.2022 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl


Lotanie po ćmoku, czyli nocny bieg po Pszczynie! - meta na Pszczyńskim rynku cz 2. - 08.10.2022 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl


Lotanie po ćmoku, czyli nocny bieg po Pszczynie! - dekoracja zwycięzców - 08.10.2022 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl


Organizatorami biegu są Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, Leszek Pławecki, Piotr Łapa, Zdzisław Spyra, Burmistrz Pszczyny oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook