pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 11 października 2022
  • wyświetleń: 619

Jak obstawiać mecze siatkówki?

Materiał partnera:

Siatkówka w Polsce, to obecnie sport narodowy. Oczywiście obok piłki nożnej i skoków narciarskich, które jednak nie przynoszą w ostatnich latach tak systematycznych i ogromnych sukcesów, jak właśnie piłka siatkowa. Dzięki złotym medalom zdobywanym na turniejach międzynarodowych, mecze naszej reprezentacji przyciągają na trybuny oraz przed telewizory i telebimy miliony kibiców. Również dużą popularnością cieszą się wśród fanów nasze krajowe rozgrywki ligowe oraz Liga Mistrzów CEV. Nic zatem dziwnego, że organizowane w siatkówce zakłady bukmacherskie cieszą się w naszym kraju niesłabnącą popularnością.

unsplash.com


Siatkówka i zakłady bukmacherskieVolleyball w Polsce jest popularny od bardzo wielu lat. Marsz na szczyt rozpoczął się od męskiej "Złotej Drużyny" Wagnera, święcącej triumfy w latach 70. ubiegłego wieku, przez sukcesy kobiecej ekipy "Złotek" Niemczyka, aż po złote medale na dwóch ostatnich zawodach Mistrzostw Świata zdobyte przez męską drużynę narodową. Wszyscy kibice i typerzy siatkówki z pewnością wierzą w sukces "naszych" na zbliżającym się czempionacie globu, co pozwoli powetować sobie brak medalu na ostatniej Olimpiadzie. Jeśli dodamy do tego zwycięstwa Grupy Azotów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Lidze Mistrzów dwa lata z rzędu, to można być pewnym, że obstawianie siatkówki rozgrzewa fanów tej dyscypliny w Polsce do czerwoności. Topową ofertę meczów, rozgrywek oraz różnorodnych typów na siatkówkę znajdziesz w Fortunie - sprawdź: https://www.efortuna.pl/zaklady-bukmacherskie/siatkowka.

Siatkówka - obstawiaj w FortunieW ofercie Fortuny, jednego z największych i najbardziej popularnych legalnych bukmacherów w Polsce, znajdziesz bardzo różnych typów rozgrywek - od turniejów mistrzowskich rangi międzynarodowej, po rozgrywki ligowe, nawet na niższych szczeblach rozgrywkowych. Doświadczeni typerzy i fani tej dyscypliny doskonale wiedzą, że świetne typy siatkówki można ustrzelić nie tylko w ramach meczów polskich drużyn, ale także w ligach tych krajów, gdzie siatkówka stoi od lat na bardzo wysokim poziomie, jak Francja, Włochy, Argentyna czy nawet Japonia, gdzie gwiazdą do niedawna był Bartosz Kurek.


Najlepsze typy na siatkówkęFortuna pochwalić się może nie tylko rozbudowaną ofertą dostępnych do obstawiania rozgrywek, ale również szeroką ofertą dostępnych typów - siatkówka w takim wydaniu to mały "raj" dla typerów. Ale po kolei - możesz obstawiać w mecze zarówno w trybie prematch, jak i live. Dostępne są wszystkie rodzaje kuponów, ale najlepsze kursy w siatkówkę można wykręcić na kuponach typu AKO i MAXIKOMBI. Zawsze warto też spróbować podbić szansę na dodatkowe wygrane, korzystając z dodatkowych akcji promocyjnych czy też bonusów. Co dokładnie można obstawiać w siatkówce? Fortuna umożliwia obstawianie takich zdarzeń, jak: dokładny wynik, wskazanie zwycięzcy poszczególnych setów, ilość zdobytych punktów (poniżej/powyżej), również w podziale na drużyny i sety, a kursy często można podbić obstawiając typy z handicapami.


Przygotuj się do gry, czyli jak dobrze obstawiać siatkówkęObstawianie organizowanych w ramach siatkówki zakładów bukmacherskich powinno być odpowiednio przemyślane, żeby zminimalizować ryzyko porażki, przy jak najbezpieczniejszym uzyskaniu najlepszych typów. Siatkówka to sport bardzo dynamiczny, w którym dyspozycja dnia lub podczas turnieju może spowodować, że faworyt ulegnie ekipie o niższym rankingu. Znaczenie ma również kondycja najważniejszych graczy. Dlatego, jeśli chcesz obstawić tak, żeby wygrać, to zamiast poddać się losowi albo kuszącym wysokim kursom, lepiej wcześniej dokładnie przeanalizować wszystkie statystyki i aktualne informacje na temat drużyn. Typowanie siatkówki może przynieść mnóstwo frajdy.

Facebook