pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 314

Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej - na kogo warto stawiać?

Materiał partnera:

Do mundialu w Katarze pozostał tylko... tydzień. Mistrzostwa Świata startują 20 listopada 2022 roku. Już teraz wielu graczy obstawia rozmaite zakłady związane z tym turniejem. Przed Tobą dopiero pierwsze typy? Nie wiesz, kto powinien wyjść z grupy? Oto dokładna analiza tego aspektu! Poza tym możesz dowiedzieć się, z poniższego poradnika, jakie kadry narodowe mają największe szanse na zajęcie ogólnie pierwszego miejsca. Czy Polska jest zaś w stanie realnie powalczyć o medale? Czas poznać odpowiedzi!

piłka nożna


Jakie drużyny awansują dalej?Obecnie możesz obstawiać np. właśnie takie zakłady długoterminowe. Faworytami do zajęcia jednego z dwóch pierwszych miejsc w grupie A są oczywiście Holendrzy. Pomarańczowi powinni przejść dalej wraz z Senegalczykami. Groźny będzie Ekwador, a najmniejsze szanse "na zamieszanie" w tej stawce mają gospodarze, czyli Katarczycy. W grupie B najprawdopodobniej najlepsi okażą się Anglicy. Z drugiego miejsca powinni chyba wyjść Walijczycy. MŚ 2022 typy na grupę C najbardziej zaś interesują polskich kibiców. Wszystko dlatego, że w tej grupie będą rywalizować podopieczni Czesława Michniewicza. Sporo ekspertów twierdzi, że do kolejnej rundy przejdą Argentyńczycy i właśnie Biało-czerwoni. Jak to wygląda dalej? Wydaje się, że spore szanse na uzyskanie awansu mają Francja, Dania (grupa D), Niemcy, Hiszpania (grupa E), Belgia, Chorwacja (grupa F), Brazylia, Szwajcaria (grupa G), Portugalia i Urugwaj (grupa H).

Jakie kadry narodowe mają największe szanse na triumf w Katarze?Bardziej interesują Cię może typy na cały turniej? Aktualnie faworytami firm bukmacherskich, jak i ekspertów od tej dziedziny, są Brazylijczycy. Trzeba jednak zaznaczyć, że kursy na to wydarzenie są bardzo wyrównane. Wszak jest sporo kadr narodowych, które mogą tutaj namieszać. Nie tylko Canarinhos, ale także Francuzi, którzy bronią trofeum. W gronie faworytów wymienia się jednym tchem też Argentyńczyków. Wszak to ostatnia impreza tej rangi dla Lionela Messiego. On i jego koledzy będą bardzo zmotywowani, aby w końcu zanotować zwycięstwo. Byłby to zaś pierwszy taki triumf od 1986 roku. Kto jeszcze może być bardzo mocny na mundialu w Katarze? Wydaje się, że Anglicy. Podopieczni Garetha Southgate'a rok temu byli wicemistrzami Europy. Na poprzednich Mistrzostwach Świata zajęli czwarte miejsce. A teraz chcą w końcu stanąć na najwyższym stopniu podium.

Czy Polska powalczy... o medale?Nie ma na to szans. Trzeba to przyznać uczciwie. Musiałby chyba zdarzyć się cud, by kadrowicze Czesława Michniewicza awansowali do strefy medalowej. Na pewno jednak Polaków stać jest na wyjście z grupy. Polska jest co prawda sporo słabsza od Argentyny, ale może efektywnie powalczyć z Meksykanami i reprezentantami Arabii Saudyjskiej o zajęcie drugiego miejsca. W ewentualnej fazie 1/8 finału Polacy zagrają prawdopodobnie... z Francuzami. Już widzimy te nagłówki: Robert Lewandowski vs Karim Benzema itp. Polak jest może lepszym napastnikiem, ale drużynowo nie mamy co się równać z Trójkolorowymi.

Facebook