pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 22 listopada 2022
  • 28 listopada 2022
  • wyświetleń: 14679

[WIDEO] Pszczyna: kradzież paliwa. Sprawca uciekł z kanistrem

W niedzielę, 20 listopada około godz. 15.00 na stacji Intermarché przy ul. Bielskiej w Pszczynie doszło do kradzieży paliwa. O zdarzeniu poinformował nas pracownik stacji.- W niedzielę miała miejsce zaplanowana kradzież na stacji paliw przy Intermarché. Podsyłam nagrania z kamer. Sprawa została zgłoszona na policję. Złodzieje najpierw ukryli się w samochodzie między sklepami, po czym jeden wyszedł z bańką, do której wlał benzynę za kwotę 120 zł. Poklepał się po kieszeniach, po czym odbiegł z paliwem. Co ciekawe, po pewnym czasie wrócił na miejsce zdarzenia do zaparkowanego samochodu, w którym czekał jego kolega. Wcześniej gdzieś ukrył kanister z paliwem i wskoczył do auta. Zauważyłem to i podbiegłem zrobić zdjęcie samochodu. Niestety rejestracja jest nieczytelna. Mamy za to dosyć wyraźny wizerunek sprawcy, który ściągnął kaptur centralnie przed kamerami. Może ktoś go rozpozna - relacjonuje pracownik stacji.

Sprawą zajmuje się policja. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć lub wiesz coś więcej na temat zdarzenia, skontaktuj się z policjantami z zespołu ds. wykroczeń - tel. 47 85 522 42 lub dyżurnym pszczyńskiej komendy - tel. 47 85 522 00.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook