pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 28 listopada 2022
  • wyświetleń: 683

Bar Caffe Buon Giorno - pizzeria rodem z Włoch!

Materiał partnera:

Chciałbyś skosztować prawdziwej włoskiej pizzy? Marzy Ci się aromatyczna kawa rodem ze słonecznej Italii ze słodkim deserem w zestawie? Jeśli poszukujesz ciekawego miejsca, w którym skosztujesz tych pyszności, koniecznie odwiedź Bar Caffe Buon Giorno, który łączy w sobie kawiarnię i pizzerię w jednym. Sprawdź, dlaczego warto wybrać się do tego właśnie miejsca.

boun giorno bar caffe kety 1


Kawiarnia i sklep z wyposażeniemBar Caffe Buon Giorno to znajdująca się w malowniczych Kętach u podnóży gór kawiarnia, w której możesz skosztować przepysznej, świeżo palonej kawy, relaksując się w wygodnym fotelu z widokiem na włoskie krajobrazy. Warto w tym momencie podkreślić fakt, iż wspomniana kawiarnia to pierwsza w Polsce działająca pod patronatem Fryderyka Karzełka klubokawiarnia klubu 555, skupiająca wokół siebie ludzi, którzy interesują się własnym rozwojem osobistym. Urządzona w prawdziwie włoskim stylu sprawia, że choć na chwilę możemy poczuć się w niej tak, jakbyśmy znajdowali się na południu naszego kontynentu. W kawiarni możemy nie tylko napić się przepysznej kawy, ale również skosztować pochodzących z włos słodkości oraz słonych przekąsek. W kawiarni możemy również zaopatrzyć się w prawdziwe włoskie ekspresy do kawy oraz różnego rodzaju akcesoria, przyrządzając swój ulubiony napój w domowym zaciszu. Kawiarnia oprócz kawy serwuje również różnego rodzaju aromatyczne herbaty oraz świeżo wyciskane soki, dlatego też w to miejsce możesz wybrać się wraz ze swoimi dziećmi, spędzając miło czas w rodzinnym gronie.

Pizzeria z prawdziwie włoską pizząKawiarnia, o której wspomnieliśmy powyżej, swoją działalność rozpoczęła wiosną 2021 roku, jednak jesienią do menu zostały wprowadzone przepyszne pizze rodem ze słonecznej Italii, dzięki którym powstała jedna z najpopularniejszych w okolicy pizzerii! Co wyróżnia tę właśnie pizzerię na tle pozostałych? Przede wszystkim świeże i pochodzące prosto z Włoch składniki, bez których żadna pizza nie może się obejść. Dzięki temu każdy przygotowywany tutaj placek ma wyjątkowy smak, którym możemy rozkoszować się zarówno na miejscu, jak i w zaciszu naszego domu, gdyż pizzeria uruchomiła możliwość dostawy swojego wyjątkowego wypieku. Każda oferowana w tym miejscu pizza ma średnicę około 32 cm i składa się tak naprawdę tylko z kilku składników (tak swoją pizzę przygotowują właśnie Włosi). Pizze oferowane w tym miejscu możemy podzielić na takie, które zawierają popularny we Włoszech sos pomidorowy, a także takie, które tego sosu nie mają np. pizza Nutella, Salsiccia, czy też Primavera. Jeśli chodzi o klasyczne pizze, czyli takie, które bez sosu pomidorowego nie mogłyby istnieć, to możemy tutaj wymienić przede wszystkim Napoli oraz Capricciosę. Dzięki tak różnorodnej ofercie każda odwiedzająca to miejsce osoba z pewnością znajdzie coś dla siebie, a naprawdę jest w czym wybierać. Jeśli zatem chciałbyś się, choć na chwilę przenieść w miejsce, w którym słońce praktycznie nie zachodzi, jednak podróż do Włoch jest obecnie nie możliwa, to koniecznie musisz wybrać się do Bar Caffe Buon Giorno!

Facebook