pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 31 stycznia 2023
  • 5 lutego 2023
  • wyświetleń: 17421

[WIDEO] Znamy termin uruchomienia zjazdu do N-Parku!

Postępują prace związane z budową nowego zjazdu do centrum handlowego N-Park w Pszczynie. Wiemy, kiedy inwestycja ma zostać zakończona!- Nowy zjazd do N-Parku w Pszczynie jest realizowany zgodnie z harmonogramem. Przewidywany termin zakończenia prac to przełom lutego / marca 2023 roku - poinformowała nasz portal Teresa Witkowska, dyrektor marketingu i PR Napollo Holding.

Ta informacja z pewnością ucieszy kierowców, którzy obecnie udając się na zakupy do centrum handlowego, muszą wyjechać na krajową jedynkę, a następnie skręcić w ulicę Bielską i zawrócić, korzystając z drogi wewnętrznej biegnącej równolegle do DK-1. O tym, że manewr ten jest nie tylko niewygodny, ale również niebezpieczny, pisaliśmy w ostatnim czasie w artykule: "Kolejna kolizja na zjeździe z DK-1 w ulicę Bielską. Coś tu jest nie tak!"

wjazd n park


W budowie zjazdu upatrywana jest także szansa na rozładowanie korków na ulicy Bielskiej. W godzinach szczytu wyjazd w kierunku Bielska-Białej jest bowiem znacznie utrudniony. Tymczasem inwestycja doprowadzi do tego, że parking przy centrum handlowym będzie miał komunikację z ulicą Bielską i ulicą zbiorczą, która biegnie w kierunku miasta Bielsko-Biała. Tam z kolei istniejące światła umożliwiają włączanie się do ruchu dzięki strzałce do skrętu warunkowego.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook