Telewizja pszczyna.tv

  • 22 czerwca 2023
  • 11 lipca 2023
  • wyświetleń: 23132

[ZDJĘCIA] Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna - Pszczyńsko Laba!

Zarządy Osiedli Piastów, Śródmieście oraz Siedlice zaprosiły w sobotę 8 lipca na Międzyosiedlową Biesiadę Rodzinną Pszczyńsko Laba! Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna "Pszczyńsko LABA 2023" - cz. 2 - 08.07.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Festyn rozpoczął się o godz. 13.00 festiwalem kolorów. Wyrzuty barwnych proszków w powietrze odbywały się co pół godziny do późnego popołudnia. O godz. 16.00 impreza została oficjalnie otwarta na dużej scenie, gdzie później zagrał zespół RUSHED.

Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna "Pszczyńsko LABA 2023" - cz. 4 - 08.07.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Do późnego wieczora wspólnie bawiliśmy się na śląskiej biesiadzie z zespołem Szlagier Maszyna!W trakcie wydarzenia odbyło się pokazowe gotowanie śląskiego żuru w wykonaniu półfinalistki XI edycji programu MasterChef - Zofii Masny-Klimczak.

Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna "Pszczyńsko LABA 2023" - cz. 1 - 08.07.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Przez cały dzień funkcjonowała bezpłatna strefa dmuchańców, odbywały gry, zabawy, animacje, konkursy z nagrodami, czynne było wesołe miasteczko z karuzelami, były prowadzone pokazy służb mundurowych, m.in. policji oraz straży pożarnej. Pojawiło się także stoisko wojskowe. Nie zabrakło śląskiej kuchni i grilla - o to zadbała pszczyńska restauracja TAPSTER. Na imprezie w śląskim klimacie nie mogło zabraknąć śląskiego kołocza od Brzęczka!

Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna "Pszczyńsko LABA 2023" - cz. 3 - 08.07.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Podobnie jak w poprzednich latach Pszczyńsko Laba to nie tylko dobra zabawa, ale również i niesienie pomocy. Tym razem odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Olka Budzika - podczas wydarzenia można było wrzucać środki do puszek wolontariuszy obecnych na imprezie.

Olek Budzik
Olek Budzik · fot. archiwum rodzinne


  • Organizatorzy: Zarząd osiedla Piastów w Pszczynie, Zarząd osiedla Siedlice w Pszczynie, Zarząd osiedla Śródmieście w Pszczynie.
  • Realizator: strefadmuchanca.pl, Restauracja & PUB TAPSTER, Pszczyńskie Centrum Kultury
  • Partnerzy: Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Zakład Zieleni, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, MKS Iskra Pszczyna.
  • Sponsorzy: Piskorek, DOMUS Hurtownie elektryczne i wod-kan, Rozmus okulistyka, Alma - Wędliny z Pszczyny, 4ECO green energy, Piekarnia u Brzęczka.


Patronat medialny: pless.pl

ar, BM / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook