Telewizja pszczyna.tv

  • 9 sierpnia 2023
  • 16 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 28190

[FOTO] Pokazy, koncerty i inne atrakcje. Za nami obchody Święta Wojska Polskiego w Pszczynie

W sobotę 12 sierpnia w Pszczynie odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego. W programie była część oficjalna, a także pokazy sprzętu wojskowego i skoków spadochronowych.Wydarzenie rozpoczęło się od mszy świętej o godzinie 13.00 w kościele pw. Wszystkich Świętych. Około godziny 14.20 nastąpił uroczysty przemarsz do parku, a po nim odbyła się część oficjalna.

Loading...


Wśród atrakcji przewidziano pokaz skoków spadochronowych, koncerty Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Czechowic Dziedzic oraz "Śląskie przeboje" - Michaliny Starosty, pokaz walki w wykonaniu Yokokan Kendo Chorzów, a także pokaz tańca irlandzkiego Akademii Tańca SALAKE z Gliwic. Wystąpili również gitarzyści Studia Szymon Tworzy oraz Studio Piosenki VoicePless.

Obchody Święta Wojska Polskiego w Pszczynie - msza św. w kościele parafialnym Wszystkich Św.- 12.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Obchody Święta Wojska Polskiego w Pszczynie - przemarsz z kościoła - 12.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Obchody Święta Wojska Polskiego w Pszczynie - część oficjalna - 12.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Obchody Święta Wojska Polskiego w Pszczynie - część nieoficjalna - 12.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook