pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 16 sierpnia 2023
  • 21 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 40978

[WIDEO, FOTO] Mieszczańskie wesele w stylu lat 20. na rynku w Pszczynie!

W sobotę, 19 sierpnia na pszczyńskim rynku bawiliśmy się na mieszczańskim weselu! To była wspaniała zabawa w stylu lat 20. Zobaczcie wideo i fotorelację!

Mieszczańskie Wesele w stylu lat 20-tych - 19.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


W programie znalazły się: międzywojenny dancing z charlestonem, prezentacja przedwojennych zabaw weselnych, Czar Par - konkurs taneczny dla Młodych Par oraz maskarada - konkurs na najlepsze przebranie.Czar Par

To konkurs dla par małżeńskich, które przyszły na rynek w ślubnym stroju. Para miała za zadanie odtańczyć taniec weselny do wybranej przez siebie muzyki i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących drugiej połówki.

Czar Par na Mieszczańskim Weselu w stylu lat 20-tych, na pszczyńskim rynku - 19.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Maskarada

Przedmiotem konkursu było przygotowanie najciekawszego przebrania inspirowanego modą lat międzywojennych wykonanego według własnego pomysłu oraz prezentacja na scenie podczas imprezy.

Weselne zabawy z epoki na Mieszczańskim Weselu z stylu lat 20-tych - 19.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Nagrody w konkursach ufundowała m.in. firma Kuchnie Verle - najlepszym rozdano 3 kupony na wykonanie kuchni o wartości 5000 zł każdy! Zwycięskie pary spędzą również weekend w Zamku Książ.

Potańcówka na Mieszczańskim Weselu w stylu lat 20-tych - 19.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Poniżej przypominamy zapowiedź wydarzenia:

ar, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook