Telewizja pszczyna.tv

  • 20 listopada 2023
  • 23 grudnia 2023
  • wyświetleń: 5127

[WIDEO] Przedświąteczna atmosfera w Ogrodach Kapias

Materiał partnera:

Przedświąteczna atmosfera już panuje w Ogrodach Kapias! Zobaczcie ogrody, Centrum Ogrodnicze i Restaurację w przedświątecznych klimatach na filmie!Pokazujemy Państwu nie tylko tradycyjne dekoracje bożonarodzeniowe. Znajdziecie u nas Zakątek leśny lodową krainę i świat niczym z dziecięcej bajki. W tym roku zadomowiły się u nas pluszowe misie! Jeden śpi w łóżeczku pod choinką, drugi wyłożył się wygodnie w hamaku, a trzeci macha do Was z okienka!

Mikołaj przybył już na swych saniach i zaparkował tuż przed naszym Centrum. Ogród pełen jest świateł, a drzewom nie jest już zimno, gdyż ubrane są w szaliki.

W Restauracji unosi się zapach zimowej herbaty i swojskich wypieków. W okresie adwentu pieczemy swojskie ciastka i ciasteczka! Przed wejściem do Ogrodów czeka na Was duża stajenka. Zapraszamy w nasze progi, gdzie każdy może poczuć się jak dziecko!

Odwiedźcie nasze strony:Gospodarstwo Szkółkarskie KAPIAS

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Św. Anny 4

tel. 667 777 292 / Centrum
tel. 667 777 292 / Ogrody
tel. 667 777 081 / Restauracjaar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kapias" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kapias

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kapias" podaj

Facebook