pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 28 października 2020
  • 26 grudnia 2020
  • wyświetleń: 13915

Restauracja Bacówka: zjedz coś dobrego i pomóż Maciusiowi!

Restauracja Bacówka z Woli jest otwarta na swoich klientów w trudnym czasie, kiedy epidemia przybiera na sile. Jedzenie można zamawiać na wynos i dowóz. Ale to nie wszystko - kupując pyszności, pomagamy Maciusiowi Cieślikowi!

Bacówka Wola
Bacówka karmi swoich klientów i pomaga Maciusiowi! · fot. Restauracja Bacówka


Wolańska restauracja pomaga innym, choć sama nie ma teraz łatwo, bo decyzją rządu, nie można spożywać posiłków na miejscu, w lokalach. Mimo to Bacówka 10 procent ceny zamówionego dania przekazuje na konto 2,5 letniego Maciusia z Jankowic, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Na leczenie terapią genową potrzeba 9,5 mln złotych! Czasu nie zostało wiele, bo chłopcu zostało tylko pół kilograma, by przekroczyć kryterium wagowe kwalifikujące do podania leku.

Teraz, zamawiając obiad, koryto czy catering wspierasz Maćka oraz otrzymujesz pyszny obiad! Bacówka dowozi jedzenie w dowolne miejsce.

Warunek konieczny podanie hasła "Maciek" przy zamówieniu.

Bacówka przekazuje od każdego zamówienia 10% na konto Maćka (zbiorcza wplata jest dokonywana w każdy poniedziałek). Akcja będzie prowadzona do końca trwania zbiórki na portalu siepomaga.pl - wstęnie wyznaczono datę 24 grudnia. Czym więcej zamówień, tym więcej pieniędzy trafi na konto Maćka!Dania wydawane są obecnie tylko na wynos oraz na dowóz. Zamówienia można składać online przez stronę www.bacowkawola.pl oraz telefonicznie 32 448 89 12 lub 501 32 18 18. Wszystkie zestawy są hermetycznie zgrzewane i przed wysyłką naświetlane lampami UV. Istnieje też możliwość dostawy bezkontaktowej!

Na czas epidemii i obostrzeń restauracja zmieniła swoje menu - ponieważ większość zamówień jest teraz dokonywana zdalnie, wprowadzono gotowe zestawy obiadowe w stałych cenach. Ich dostępność można sprawdzić na stronie internetowej www.bacowkawola.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/grillbarbacowka/.

Jesień i zima to niełatwy czas dla organizmu - Bacówka i o to zadbała - by wzmocnić swoją odporność do każdego zamówienia możemy zamówić extra zestaw surówek w cenie 1zł /100g!

Bacówka zachęca do pozostania w domach i spędzania tego niełatwego czasu w gronie rodzinnym przy korytach i zestawach biesiadnych.

Menumenu bacówka


Bacówka

43-225 Wola
ul. Pszczyńska 103A

tel. 324488912
kom. 501321818Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Facebook