pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja pszczyna.tv

  • 10 marca 2023
  • wyświetleń: 12075

Włamanie w Goczałkowicach. Złodzieje ukradli pieniądze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Włamania w powiecie" podaj

W czwartek 9 marca, około godziny 19.30, doszło do włamania do jednego z domów jednorodzinnych w powiecie pszczyńskim.

Reklama

Dwóch nieznanych sprawców dostało się do domu przy ulicy Szkolnej w Goczałkowicach-Zdroju poprzez wyłamanie skrzydła okiennego. Złodzieje dokonali kradzieży pieniędzy, na szkodę 38-letniego mieszkańca powiatu. Na miejscu zdarzenia pracowali referent wydziału kryminalnego oraz technik kryminalistyki, którzy przeprowadzili szereg czynności mających na celu zebranie materiałów dowodowych.

Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Wszelkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego włamania, proszone są o kontakt z policją. Każda informacja może okazać się niezbędna w ujęciu sprawców.

Na Facebooku pojawił się również wpis z prośbą pomoc odnalezieniu złodziei.

- Uwaga!! Ważne!! Apel do wszystkich mieszkańców Goczałkowic w imieniu osoby mi bliskiej, szczególnie mieszkańców ulicy Szkolnej. Wczoraj w okolicy godziny 19 miało miejsce włamanie do jednego z domów w okolicy ronda! Jeżeli ktoś posiada monitoring to gorąca próba o sprawdzenie nagrań. Sprawcy nagrali się na jednym z monitoringów o godz. 19.30, były to dwie osoby: jedna szare lub jasne spodnie i plecak. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt bezpośrednio z policją. Z góry dziękuję. Wierzę, że w społeczności lokalnej siła, a presja na tego typu osoby ma sens. Uważajcie na siebie i swój, często ciężko wypracowany, majątek! - czytamy.


Niestety, to nie pierwszy przypadek włamania w powiecie pszczyńskim w ostatnim czasie. Właściciele domów jednorodzinnych powinni być bardziej ostrożni i stosować wszelkie niezbędne środki ostrożności w celu ochrony swojego mienia.

Włamania w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Włamania w powiecie" podaj

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Włamania w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Włamania w powiecie" podaj

Facebook