Telewizja pszczyna.tv
- 16 czerwca 2025
- wyświetleń: 2384
Wyróżnienie i nagroda z Ministerstwa Zdrowia dla pszczyńskiego szpitala. Wsparcie 400 tys. zł
Szpital Joannitas w Pszczynie został uhonorowany przez Ministerstwo Zdrowia za swoje wyjątkowe działania w zakresie donacji w 2024 roku. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem uznania dla zaangażowania całego zespołu, który każdego dnia pracuje na rzecz identyfikacji, kwalifikacji oraz opieki nad dawcami.

Ministerstwo Zdrowia w swoim podziękowaniu zwróciło uwagę na ogromny wpływ pracy szpitala na życie pacjentów, którzy dzięki jego działalności mogą ponownie cieszyć się najcenniejszym darem - zdrowiem i życiem.
W uznaniu strategicznej roli, jaką Szpital Joannitas odgrywa w systemie ochrony zdrowia, a szczególnie w zakresie medycyny transplantacyjnej, Ministerstwo podjęło decyzję o wsparciu placówki kwotą 400 000 zł. Środki te, przekazane w ramach Narodowego Programu Transplantacyjnego, zostaną przeznaczone na doposażenie Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną.
To wyróżnienie stanowi istotny krok w rozwoju szpitala oraz podkreśla jego nieoceniony wkład w ratowanie życia i zdrowia pacjentów!
Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj
20 czerwcaKolejny Dzień Otwarty porodówki w pszczyńskim szpitalu!
Innowacyjna aplikacja pszczyńskiego szpitala dla pacjentów po udarze i z bólem kręgosłupa
Gmina Pszczyna kontynuuje program profilaktyki raka jelita grubego
Kolejny Dzień Otwarty porodówki w pszczyńskim szpitalu!
[ZDJĘCIA] Trwają dostawy sprzętu medycznego na 8. i 9. piętro szpitala w Pszczynie
Kapsuła czasu w szpitalnych murach. Co zawiera?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








