Telewizja pszczyna.tv

  • 16 czerwca 2025
  • wyświetleń: 2384

Wyróżnienie i nagroda z Ministerstwa Zdrowia dla pszczyńskiego szpitala. Wsparcie 400 tys. zł

Szpital Joannitas w Pszczynie został uhonorowany przez Ministerstwo Zdrowia za swoje wyjątkowe działania w zakresie donacji w 2024 roku. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem uznania dla zaangażowania całego zespołu, który każdego dnia pracuje na rzecz identyfikacji, kwalifikacji oraz opieki nad dawcami.

Wyróżnienie i nagroda z Ministerstwa Zdrowia dla pszczyńskiego Szpitala
fot. Szpital Joannitas w Pszczynie


Ministerstwo Zdrowia w swoim podziękowaniu zwróciło uwagę na ogromny wpływ pracy szpitala na życie pacjentów, którzy dzięki jego działalności mogą ponownie cieszyć się najcenniejszym darem - zdrowiem i życiem.

W uznaniu strategicznej roli, jaką Szpital Joannitas odgrywa w systemie ochrony zdrowia, a szczególnie w zakresie medycyny transplantacyjnej, Ministerstwo podjęło decyzję o wsparciu placówki kwotą 400 000 zł. Środki te, przekazane w ramach Narodowego Programu Transplantacyjnego, zostaną przeznaczone na doposażenie Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną.

To wyróżnienie stanowi istotny krok w rozwoju szpitala oraz podkreśla jego nieoceniony wkład w ratowanie życia i zdrowia pacjentów!

Wyróżnienie i nagroda z Ministerstwa Zdrowia dla pszczyńskiego Szpitala

Wyróżnienie i nagroda z Ministerstwa Zdrowia dla pszczyńskiego Szpitala

ar / pless.pl

źródło: Szpital Joannitas w Pszczynie

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook