Telewizja pszczyna.tv

 • 15 kwietnia 2024
 • wyświetleń: 122

Biuro rachunkowe w Bielsku - postaw na profesjonalną obsługe

Materiał partnera:

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej zawsze wiąże się z obecnością wielu, różnorodnych dokumentów finansowych. Nic więc dziwnego, że biuro rachunkowe Bielsko Biała to miejsce, z którego usług korzysta niezliczona ilość wielu, różnorodnych przedsiębiorstw. Dlaczego to niezwykle korzystne rozwiązanie, a outsourcing jest jedną z najbardziej korzystnych form prowadzenia księgowej strony firmy? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

biuro rachunkowe bielsko


Czym jest biuro rachunkowe? Poznaj krótką charakterystykę usług księgowychBiurowe rachunkowe to przedsiębiorstwo, które posiada stosowne uprawnienia, by w pełni legalnie prowadzić księgi rachunkowe, a działania wykonywane są na podstawie zawartej umowy z podatnikiem (firmą, która powierza wykonanie czynności finansowych). Za odciążenie z prowadzeniem księgowości, biuro rachunkowe pobiera stosowne opłaty, które ustalone są w umowie wraz z zakresem wykonywania usług. Calem księgowej w Bielsku jest rzetelna, solidna i profesjonalna rejestracja w ujęciu pieniężnym zaistniałych w firmie zdarzeń gospodarczych.

Księgowa Bielsko i jej ofertaBiuro rachunkowe w Bielsku Białej oferuje niezwykle obszerną gamę wielu, różnorodnych usług finansowych. Do najbardziej popularnych i powszechnie wykorzystywanych, z całą pewnością należy zaliczyć m.in.:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ryczałtowej ewidencji przychodów,
 • gromadzenie, katalogowanie faktur,
 • analizowanie faktur,
 • przesyłanie stosownych dokumentów do Urzędu Skarbowego,
 • zdawanie aktualnych raportów dla swoich klientów, dotyczących stanu faktycznego finansów obsługiwanej działalności gospodarczej,
 • prowadzenie ewidencji VAT,
 • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT i PIT.


Wszystkie działania biura rachunkowego w Bielsko- Białej podzielić możemy na obsługę księgową, jak również na obsługę kadrowo- płacową. W tym przypadku korzystając z usług biura rachunkowego możemy dodatkowo liczyć na takie usługi jak m.in.:

 • przygotowywanie umów o pracę,
 • sporządzanie akt osobowych pracowników,
 • rejestracja pracowników w ZUS,
 • rozliczanie urlopów pracowniczych,
 • prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich, delegacji, czy nadgodzin.


Dlaczego skorzystanie z usług biura rachunkowego w Bielsku- Białej to korzystne rozwiązanie?Biuro rachunkowe Bielsko- Biała wraz z prowadzeniem działalności zyskuje coraz szersze grono użytkowników. Wszystko dzięki temu, że jest to niezwykle korzystne rozwiązanie dla firm z różnego sektora. Jeśli księgowa Bielsko będzie prowadzić naszą księgowość, lub co więcej, zajmie się również obsługą kadrowo- płacową, każdy przedsiębiorca może liczyć na ogromne oszczędności finansowe. W praktyce oznacza to, że nie będzie musiał zatrudniać we własnej firmie, tworząc osobnych stanowisk, działu księgowości, czy kadr. To wiąże się zawsze z koniecznością zatrudnienia kilkuosobowego zespołu, w pełnym wymiarze czasu pracy. Oprócz tego, że jest to sytuacja związana z koniecznością wypłaty stałych wynagrodzeń, to dodatkowo musimy liczyć się z zapewnieniem stałych stanowisk pracy. Oznacza to konieczność wygospodarowania odrębnej przestrzeni we własnej firmie, co niejednokrotnie wpływa na comiesięczne, stałe opłaty.

Dodatkowo na szczególną uwagę zasługuje fakt, że biuro rachunkowe Bielsko- Biała to działalność w pełni profesjonalna. Obsługa księgowa, czy kadrowo- płacowa wykonywana jest tylko i wyłącznie przez najwyższej jakości specjalistów, którzy gruntownie, pieczołowicie zdobywali swoją wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. W praktyce oznacza to, że wszystkie nasze dokumenty księgowe, czy pracownicza, są prowadzone z niezwykłą dokładnością, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Nie ma tu miejsce na błędy, niedopracowania, czy pominięcia. Biuro rachunkowe dba o każdy, najmniejszy aspekt dotyczący kwestii finansowych obsługiwanego przedsiębiorstwa.

Biurko rachunkowe Bielsko- Biała to doskonała forma na obsługę księgową i kadrową. Warto zapoznać się z aktualną ofertą i cieszyć się profesjonalnymi rozwiązaniami jeszcze dziś.

Facebook